milkandsun-spotkanie-39

Mam na imię Maja. Jestem kobietą wielu pasji, z czego wiele z nich udało mi się przekuć w sposób na życie. Fotografując i prowadząc szkolenia marketingowe, zajmuję się kreowaniem wizerunku w internecie pod marką Shine Studio. Jestem również redaktorką naczelną magazynu internetowego Milk & Sun, a także współtwórczynią sklepu online pod tą marką oraz organizatorką spotkań i warsztatów.

Moje życie kręci się wokół ludzi, dzielenia się z nimi wiedzą i inspiracjami. Dlatego zajmuję się kreatywnym wsparciem biznesów, którym zależy na świadomym budowaniu swojej marki.

Z marketingiem jestem związana zawodowo od 7 lat. Aktualnie zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem szkoleń z zakresu social marketingu dla przedsiębiorczych kobiet, dzieląc się wiedzą, jak rozkręcić swój biznes w social mediach. Jestem zapraszana na spotkania branżowe jako specjalista i prelegentka.

1m
maja-grono-m

5 lat temu zamieniłam moją wieloletnią pasję w pracę i zaczęłam zajmować się zawodowo fotografią. Nigdy nie chciałam zamknąć się w ciasnych ramach jednej specjalizacji, dlatego w moim portfolio znajdziesz projekty z różnych zakresów. Aktualnie skupiam się na  lifestylowej fotografii wizerunkowej, czyli takiej, która osadzona jest w kontekście, a nie tylko na białym tle. Wykonuję także w tym duchu sesje produktowe, kulinarne oraz wnętrz. Realizuję również reportaże ślubne, łapiąc momenty i autentyczne historie.

Mam na swoim koncie publikacje w najlepszych ogólnopolskich magazynach i portalach, takich jak Elle Decoration, Czas na Wnętrza, Świat Rezydencji, Homebook Design, Usta, &Living (Label Magazine), K Mag, White Mad, TUU, Freshmag, Ślub na głowie.

Niekiedy staję po drugiej stronie i to ja jestem bohaterką wywiadu lub sesji zdjęciowej, dzięki czemu wiem, co czują moi bohaterowie po drugiej stronie obiektywu.

dav
maja-kapadocja-m

Na co dzień chętnie śledzę trendy, dlatego lubię być o jeden krok do przodu. Mimo, że lubię się z technologią, to mam ogromną słabość do papieru – kolekcjonuję dobrze wydane magazyny papierowe z całego świata. Podróżuję, odkrywając nowe miejsca, smaki i siebie, bo jeszcze niedawno nie sądziłam, że dam radę chociażby spać pod namiotem, gdy na zewnątrz są 2 stopnie. Gotuję roślinnie, a poranki najchętniej rozpoczynam na macie, z jogą. Lubię robić rzeczy po raz pierwszy, mimo, że często się ich boję. Oglądam i czytam to, co nauczy mnie czegoś nowego lub opowie o świecie, słucham podcastów. Stawiam na relacje, spokój i dbam o samorozwój.