Zajmuję się fotografią wnętrz prywatnych i publicznych. Fotografuję mieszkania, domy, restauracje, apartamenty, hotele, sklepy, pracownie, biura. Z przyjemnością nawiążę współpracę również z Tobą i stworzę dla Ciebie unikalne zdjęcia.

Fotografia wnętrz pojawiła się u mnie z pasji. Pasji do ludzi i wnętrz. 6 lat temu założyłam bloga Milk & Sun, którego jestem redaktor naczelną i który obecnie funkcjonuje jako magazyn internetowy. Główną ideą tego miejsca jest opowiadanie historii o ludziach przez pryzmat wnętrz ich domów, mieszkań, pracowni. Tym samym odwiedziłam i sfotografowałam ponad 70 prywatnych przestrzeni! I często myślę o tym, jakie to niesamowite, że tak wiele nieznanych mi wcześniej osób, zaufało mi i wpuściło mnie do swoich jakże prywatnych sfer. I w ten właśnie sposób rozpoczęła się moja przygoda z fotografią wnętrz.

Do fotografowania każdego wnętrza podchodzę indywidualnie. Bo przecież każda przestrzeń to zupełnie inna historia, inny pomysł, inny kontekst. W swojej fotografii stawiam na naturalność w kadrach, nie chcę, aby zdjęcia wyglądały sztucznie, tylko jak miejsce do życia, pracy. Dzięki swojemu doświadczeniu wiem, jakie elementy na zdjęciach są istotne oraz co dodatkowo buduje klimat, który wyróżni dane wnętrze. Dlatego oferuję również wsparcie z zakresu stylizowania wnętrz.

Zaufali mi architekci, inwestorzy, właściciele restauracji, hoteli, magazyny drukowane i portale internetowe. Chętnie porozmawiam z Tobą o możliwościach współpracy i zrealizuję dla Ciebie sesję zdjęciową.

Zachęcam Cię również do sprawdzenia zakładki publikacje. w której znajdziesz moje wybrane publikacje w prasie.