Obejrzyj historie miłosne widziane moimi oczami

Zajmuję się artystyczną fotografią ślubną. Tworzę reportaże składające się z:
– przygotowań
– ceremonii
– sesji plenerowej
– wesela.

Wykonuję również sesje narzeczeńskie oraz plenerowe sesje innego dnia. Mieszkam w Poznaniu i pracuję przede wszystkim na terenie Wielkopolski, ale jeżeli będzie to możliwe, dojadę do Was gdziekolwiek!

Chętnie poznam Waszą historię i uwiecznię Wasz ślub na zdjęciach! Będę zaszczycona możliwością fotografowania w tak ważny dla Was dzień.

Kilka słów o tym, jak pracuję.

Reportaż to moja ulubiona forma w fotografii. Taka jest też moja fotografia ślubna – tworzę artystyczny reportaż ślubny, który jest dla moich par pamiątką, pełną wzruszeń, na całe życie! Uwielbiam dostrzegać to, co niezauważalne, szukając i wyłapując momenty, drobne gesty.

Wiem, jak ważne są dla Was zdjęcia z tego pełnego emocji dnia, dlatego jestem tam dla Was, aby uchwycić wszystko spustem swojej migawki. Staram się być zawsze bardzo dyskretna, dlatego też nie tworzę sztucznych sytuacji, w których będziecie czuli się niezręcznie. Oprócz zdjęć z kluczowych momentów, dbam również, abyście mieli pamiątki w postaci grupowych zdjęć z gośćmi oraz najbliższymi, bo wiem, że do takich zdjęć najchętniej wraca się po latach. W moim reportażu nie zabraknie również detali, ponieważ jestem estetką i moja artystyczna dusza zawsze zwraca na nie uwagę.

Pracując nad każdym reportażem podchodzę do niego indywidualnie. Kolorystykę dobieram do panującej aury i zawsze, świeżo po Waszym ślubie, wysyłam Wam kilka zdjęć z propozycją obróbki kolorystycznej. To jest pamiątka dla Was, a ja chcę, abyście byli w 100% zadowoleni z efektów mojej pracy. W swojej fotografii stawiam na naturalność, dlatego nie wykonuję retuszu, uważam że jest to niezgodne z ideą reportażu.

Zdjęcia otrzymacie ode mnie w formie cyfrowej galerii internetowej, na pendrivie oraz w najwyżej klasy albumie fotograficznym. Kocham papier i uwielbiam te albumy, wiem, że Wy też będziecie nimi zachwyceni.